Klantenservice
0

Handverstelbare Lattenbodem 42 Lats | tot 120 kg

172,- 5 tot 10 werkdagen
De handverstelbare lattenbodem Sensaflex 42 comfort bevat een 42 lats gelaagd beukenhout en is afgewerkt met 2 latten per rubberen kap. De midden zone van de lattenbodem is verstelbaar, waarmee de hardheid ingesteld kan worden.... Toon meer
16 variaties 80 x 200
  • Veilig betalen via iDEAL of SprayPay
  • Betaling mogelijk in 3 termijnen
  • Kom langs in onze showroom
  • Ook jij verdient een goede nachtrust!

Productomschrijving

Specificaties

De handverstelbare lattenbodem Sensaflex 42 Ergo bevat een 42 lats gelaagd beukenhout en is afgewerkt met 2 latten per rubberen kap. De midden zone van de lattenbodem is verstelbaar, waarmee de hardheid ingesteld kan worden. Tevens is de lattenbodem handverstelbaar en heeft een balanssyteem met overliggende lats.

Aantal latten:
42
Breedte latten: ca. 25 mm
Bevestiging: overliggend - balanssysteem
Middenlint: ja
Kappen: rubber
Materiaal: beukenhout
Framehoogte: ca. 6 cm
Maximale belastbaarheid: Ca 120kg

Levering en bezorgopties

  • Standaard bezorging: tot de eerste drempel van de begane grond: €19,-

Bij binnenkomst van het product ontvang je een mail om zelf een datum in te plannen (check ook je ongewenste/spam map).

Dit product wordt speciaal op maat gemaakt volgens de wensen van de klant. Door deze persoonlijke aanpak is het herroepingsrecht niet van toepassing. Controleer uw bestelling zorgvuldig voordat u deze plaatst. Meer informatie vindt u in onze Algemene voorwaarden.

Reviews

0 from 5Based on 0 reviews
Schrijf je eigen review

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

Accessoires

Maak je aankoop compleet