Klantenservice
0

Hoofdkussen met 100% zuivere Kapok | Bacteriewerend

40,-
24,95 Direct leverbaar
Het Hoofdkussen Kapok Diamant is verkoelend en heeft een wasachtige beschermlaag voor een fris en hygiënisch slaapklimaat. Het is gemaakt van natuurlijk Kapok zonder kunstmatige toevoegingen en is bacteriënbestendig.... Toon meer
  • Veilig betalen via iDEAL of SprayPay
  • Betaling mogelijk in 3 termijnen
  • Kom langs in onze showroom
  • Ook jij verdient een goede nachtrust!

Productomschrijving

Het Hoofdkussen Kapok Diamant is een uitstekende keuze voor mensen die snel te warm worden, dankzij de verkoelende eigenschappen van Kapok, een natuurlijke grondstof afkomstig van tropische kapokbomen. Het kussen is ook ideaal voor mensen die veel transpireren, omdat Kapok snel droogt en goed isolerend werkt. Bovendien heeft het een wasachtige beschermlaag om de holle vezel, die overtollig transpiratievocht afvoert en voor een fris en hygiënisch slaapklimaat zorgt.

 

Specificaties

-Comfort: Medium
-Vulling: Zuivere Javaanse Kapok
-Tijk: 100% perkal geweven katoen
-Navulbaar: Ja
-Afmeting: 60 x 70

Voordelen

-Geschikt voor mensen die het snel warm hebben
-Zeer goede vochtcirculatie
-Geschikt voor rug-, zij- en buikslapers

Reviews

0 from 5Based on 0 reviews
Schrijf je eigen review

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

Je bekeken producten

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »